Informacja COVID-19

Artur/ 21 października, 2020/ Aktualności

Szanowni Pacjenci,
od 15 stycznia 2021 ruszają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób 80+. Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni jest jednym z realizatorów tych szczepień. Będą się one odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki w godzinach 8:00-13:00 i w czwartki w godzinach 15:00-17:30.
Zaczynamy szczepienia 26.01.2021r (wtorek).
Na szczepienie można zarejestrować się na trzy sposoby:
– poprzez całodobową i bezpłatną infolinię 989
Można zapisać się osobiście lub poprosić o to członka rodziny. Wystarczy podać numer PESEL i numer telefonu, a informacja z potwierdzeniem umówienia wizyty przyjdzie SMSem. Podczas rejestracji wybiera się konkretny termin oraz miejsce szczepienia.
– przez Internetowe Konto Pacjenta
Druga możliwość to umówienie wizyty przez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl. W procesie rejestracji dostaniemy do wyboru pięć dostępnych terminów w punktach szczepień znajdujących się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Po dokonaniu rejestracji, na podany numer telefonu otrzymasz powiadomienie SMS. Kolejne powiadomienie przyjdzie na dzień przed terminem szczepienia.
– przez kontakt z wybranym punktem szczepień
E-skierowanie można też zrealizować w wybranym punkcie szczepień, wcześniej umawiając się na wizytę.
Ważne
Podczas umawiania się na szczepienie nie trzeba posiadać numeru e-skierowania, ponieważ wystarczające będzie podanie swoich danych osobowych. System automatycznie zweryfikuje ważność e-skierowania.
Share this Post