Szanowni Państwo!

Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Rząśni jest główną jednostką opieki zdrowotnej na terenie gminy Rząśnia. Jest to ośrodek o długoletniej tradycji, a jego historię przez dziesięciolecia tworzyli lekarze, pielęgniarki oraz inni pracownicy. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewniamy opiekę medyczną na terenie gminy – od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie aż do rehabilitacji (realizowanej w ramach finansowanego przez Gminę Rząśnia Programu Profilaktycznego Schorzeń Kręgosłupa). W naszym ośrodku udzielamy świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradni ginekologiczno-położniczej .

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników medycznych. W związku ze stałym postępem nauk medycznych nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia. SPGOZ posiada dogodne położenie w centrum gminy.

Pragniemy, aby poziom zadowolenia naszych Pacjentów korzystających z naszych usług był jak największy. Dbając o dobro Pacjenta, staramy się, by nasz personel miał opinię osób kompetentnych i życzliwych, a pełne poświęcenia zaangażowanie w pracę jest szczególnie ważne, gdy nasza pomoc staje się często jedyną szansą i nadzieją na wyzdrowienie.

Kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia

mgr Małgorzata Bujacz